LESi foorum

Luksemburgi Eesti Selts www.les.lu


  Jõuluks koju!

  Share

  CBlair
  Külaline

  Jõuluks koju!

  Postitamine  CBlair on Kolm Nov 10, 2010 12:46 am

  Tere,

  elan hetkel kolmandat kuud Luxemburgis Euroopa Vabatahtlikuna. Plaanis on jõuluks koju sõita, kuid sellega oleks targematelt natukene nõu vaja. Nimelt esimese variandina sõidaksin Ryanairiga Weeze lennujaamast otse Tallinnasse (17. või 20.12.), enne seda oleks aga kuidagi Saksamaale lennujaama vaja. Paraku Deutsche Bahn'i koduleht ei võimalda antud kuupäevadele veel pileteid vaadata ega osta (just nimelt varastele hommikutundidele), seega sooviks teada, kas on veel mõnda soodsat võimalust, kuidas Saksamaale siit riigist saada?
  Äkki on keegi plaaninud mõne transpordiga ise selles suunas liikuda? Või oskab niisama abi pakkuda? Kõik ideed on oodatud. Soov koju sõita on hirmus suur, kuid mida kauem ootan, seda kallimaks piletid lähevad.

  Aitäh Smile

  sõber
  Külaline

  Hahn on lähemal

  Postitamine  sõber on Nelj Nov 11, 2010 11:53 am

  Rongipiletid rongipiletiteks. Kas sa oled üldse uurinud, mitme rongiga sa Weeze'i sõitma peaksid? See lennujaam on siit maanteed mööda u 300 km kaugusel. Mina soovitaks siiski kasutada marsruuti Ryanairiga Hahnist Riiga või Charleroist Riiga. Bussipilet maksab sinna kõige odavamal juhul 5 eurot. Teise sama palju maksaksid bussipileti eest Riiast Tallinnasse.

  Mina ei ole seni täheldanud, et Weeze liinist võiks meile kasu olla.

   Püh Jan 20, 2019 11:29 am